HEMEN ARAYIN

Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyonu


Su depolarının içinde depolanan sular içme suyu amaçlı kullanılmasa bile depo içerisinde oluşan mikroplar (Kolera, Tifo, Dizanteri vb.) banyo tuvalet, bulaşık, çamaşır, diş fırçalanması, ev temizliği gibi alanlarda kullanılması sonucunda insan vücuduna nüfuz etmektedir. Su depoları içerisinde oluşan pas, çamur birikintisi çamaşır bulaşık makinelerinin filtrelerini tıkayarak bozulmalarına yol açmaktadır. Yapılan temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarında su depolarından haşare, fare, kedi ölüleri, suda yaşayan solucan ve kurtçuklar, mantar ve bakteri oluşumları, çamur birikintileri çıktığı görülmüştür.

Depo içerisindeki bu tür oluşumları engellemek yılda en az 1 kez depoların temizliği ile mümkündür. Su depoları Dezenfeksiyon konusunda uzman ve yetkili bir ekip tarafından, özel depo temizliği için üretilmiş kimyasal maddeler ve teknikler kullanılarak yaptırılmalıdır. Ayrıca depo içerisi mutlaka anti bakteriyel epoxy boya ile boyanmalıdır.
  Örnek Depo olarak her büyüklükteki su deponuzu standartlara ve yönetmeliklere uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz.Sıcak Su Tankı Boyler Temizliği
Yapıları ve konumları gereği sıcak su tankları çok sık bakımları yapılabilen tanklardan değildir. Bununla beraber sürekli sıcak su bulundurduklarından zamanla depo içine biriken kireç, tortu vs. nedeniyle sağlıklı çalışmamaya başlayarak ağır tahribatlara uğrarlar.

Sağlıklı sıcak su için sıcak su tanklarınızın bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Firmamızın çok deneyimli ve tecrübeli olduğu bu konuda da müşterilerinin talepleri doğrultusunda sıcak su tankı temizlik hizmeti vermektedir. Sıcak su tankları temizliği hakkında detaylı bilgi ve keşif için BURADAN zahmetsizce online talep açabilirsiniz.Su Deposu İzolasyon ve YalıtımıPlastik Polietilen depolar kalıp ile tek parça halinde üretilir ve darbeye dayanıklıdır. Ancak kimi zaman üretim kalitesi veya dış etkenler nedeniyle polietilen depolarda çatlama ve kırılmalar görülebilir. Beton esaslı su depolarında ise zaman ve yapısal faktörler nedeniyle çatlaklar ve su sızıntıları olaşabilmekte, çevresinde yer alan tüm yapılara zarar vermeye başlamaktadır.

Örnek Depo olarak tüm depo çeşitlerinde meydana gelebilecek yapısal sorunlar, çatlaklar vb. nedenlerle oluşan su sızıntılarına karşı profesyonel çözümler üretmekteyiz. Firmamız, TSE-HYB TS13287 İçme Kullanma Suyu Depolarına Temizlik Hizmeti ve Genel Kurallar Standardına uygun hizmet vermektedir.Su Deposu TamiratıTüm depo çeşitlerinde ihtiyaç duyacağınız tamir ve teknik destek hizmeti, ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi sahibi Örnek Depo Kalitesi ve ayrıcalığıyla hizmetinizde.

Su depoları, arıtma sistemleri, hidroforlar ve su deposu ile ilgili tüm tamir, bakım ve montaj ihtiyaçlarınız için bizlere (312) 256 97 37 numaralı hizmet hattımızdan ulaşabilirsiniz. Su deposu tamir ve bakım taleplerinizi BURADAN 7/24 bizlere iletebilirsiniz.Su Deposu KurlumuSu depolarının içinde depolanan sular içme suyu amaçlı kullanılmasa bile depo içerisinde oluşan mikroplar (Kolera, Tifo, Dizanteri vb.) banyo tuvalet, bulaşık, çamaşır, diş fırçalanması, ev temizliği gibi alanlarda kullanılması sonucunda insan vücuduna nüfuz etmektedir.
  Bu nedenlerle Su deponuzun kurulum ve yalıtımını su deposu konusunda profesyonel bir firmaya yaptırmalısınız.

Örnek Depo olarak, her çeşit ve ebatta, özel ihtiyaçlar için gerecek depolar ile modüler su depoları kurulumu yapmaktayız. Su Deposu konusunda sektörün örnek ve lider kuruluşuyuz. Bizlere 0(312) 256 97 37 numaralı hizmet hattımızdan veya BURADAKİ iletişim formundan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çalışma ve Uygulamalar